Τον Ίκαρο Έδεσσας υποδέχεται το Σάββατο 21 Ιανουαρίου στις 6 το απόγευμα η ομάδα του Φιλαθλητικού Πρέβεζας για την 11η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α2 Εθνικής κατηγορίας του βόλεϊ γυναικών στο ΔΑΚ Πρέβεζας.
Ο προπονητής του Φιλαθλητικού Πέτρος Παπαδόπουλος θα έχει όλες τις αθλήτριες στην διάθεση του με μοναδικό σκοπό τη νίκη, προκειμένου η ομάδα της Πρέβεζας να συνεχίσει την αήττητη πορεία της στο πρωτάθλημα.
![](https://www.topotiritis.gr/wp-content/uploads/2023/01/326050442_564743715543643_8165228874209612399_n-576x1024.jpg)