Αρχική Κοινωνικά Οι εκδηλώσεις του Δήμου για τα 110 χρόνια από την ενσωμάτωση της... ΚοινωνικάΤα της Πρέβεζας Οι εκδηλώσεις του Δήμου για τα 110 χρόνια από την ενσωμάτωση της Πρέβεζας στην Ελλάδα (21/10/1912) 17 Οκτωβρίου, 2022 μερίδιο FacebookTwitterEmailΤυπώνω ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ focus Η συναυλία της χρονιάς – The Black Heart Procession από τις ΗΠΑ στην Πρέβεζα – μαζί τους οι Elephant από τα Γιάννινα focus Παρουσίαση βιβλίου: “Η Μάσκα” των Γρηγόρη Αυδίκου και Σπύρου Παπαλέξη focus Ο Κώστας Καρυωτάκης στο ελληνικό τραγούδι