Αρχική 7η Τέχνη Υπενθύμιση: Σήμερα στην Όαση 7η ΤέχνηΠολιτιστικάΤα της Πρέβεζας Υπενθύμιση: Σήμερα στην Όαση 12 Οκτωβρίου, 2022 μερίδιο FacebookTwitterEmailΤυπώνω ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ focus Η συναυλία της χρονιάς – The Black Heart Procession από τις ΗΠΑ στην Πρέβεζα – μαζί τους οι Elephant από τα Γιάννινα focus Παρουσίαση βιβλίου: “Η Μάσκα” των Γρηγόρη Αυδίκου και Σπύρου Παπαλέξη focus Ο Κώστας Καρυωτάκης στο ελληνικό τραγούδι